جزئیات مطلب

نحوه حذف فرش های قدیمی

نحوه حذف فرش های قدیمی

اکثر افراد حرفه ای برای برداشتن فرش از شما متری مربع هزینه می گیرند که بسته به اندازه اتاق ممکن است چندین صد دلار یا تومان هزینه داشته باشد. چه فرش را در خانه خود جایگزین کنید و چه بخاطر به روزرسانی کف خود با چوب سخت یا کاشی ، آنرا از بین ببرید ، می توانید با برداشتن فرش های قدیمی خود ، مبلغ قابل توجهی پس انداز کنید. از بین بردن فرش های قدیمی فقط به چربی آرنج مربوط است: بیرون کشیدن آن از زمین ، غلتاندن آن از راه و تمیز کردن چسب ، گیره ها یا میخ هایی که ممکن است پشت سر بگذارد.البته این نوع فرش ها فرش های خارج از کشور است که بیشتر این مقاله به کارشون میاد.

 

شروع شدن(قسمت یک)

1

ابزارهای لازم برای کار را تهیه کنید. قبل از اینکه شروع به پاره کردن آن فرش کنید ، جز چربی آرنج و جاه طلبی ، بهتر است با تهیه تمام ابزارهاییش که برای انجام صحیح آن نیاز دارید ، برای کار آماده شوید. [1] هیچ چیز گران قیمت مورد نیاز نیست ، و همه چیز باید در هر فروشگاه سخت افزار موجود باشد:
•    دستکش های چرمی سنگین با کف دست پر شده برای ایمن نگه داشتن دست شما ضروری است. هنگام بالا کشیدن فرش ممکن است با ناخن یا گودی تیز روبرو شوید و یک دستکش خوب نیز به شما در گرفتن فرش کمک می کند. ماسک گرد و غبار همچنین مانع محافظتی خوبی برای استفاده است ، به خصوص اگر آسم یا سایر مشکلات تنفسی دارید.
•    برای جادو کردن فرش و تخته ها ، به یک میله گودی ، انبر و چکش نیاز دارید. در حالی که می توانید فرش را با دست خود پاره کنید ، شروع به کار و پاره کردن آن به کمک نیاز دارد.
•    برای تمیز نگه داشتن شغل ، داشتن یک رول نوار چسب برای جمع کردن فرش و حرکت دادن آن پس از شل کردن آن و همچنین یک چاقوی مفید برای برش نوارهای فرش ، خوب است.

 

2


تمام مبلمان را از کف جدا کنید. بدیهی است که قبل از شروع به بالا کشیدن ، باید همه چیز را در بالای فرش به خارج از اتاق و فرش منتقل کنید. این در حقیقت می تواند زمان بیشتری نسبت به کشیدن فرش به سمت بالا داشته باشد که برداشتن آن با تکنیک مناسب نباید بیش از 45 دقیقه یا یک ساعت طول بکشد. 
•    خانه های موقت برای تخت ، صندلی ، کتابخانه و سایر مبلمان را در اتاق جایگزین فرش پیدا کنید. وسایل را با دقت به فضای جدید منتقل کنید. نگران فشار دادن آن روی فرش قدیمی و خراب کردن آن نباشید ، زیرا به هر حال بالا می آید.

 


3

قالب و پایان دیوار دیگر را بردارید. شما باید چیزی را از سر راه خود خارج کنید که باعث شود گوشه های فرش به راحتی بالا نیایند. هر قالب یا لبه دیگری را که ممکن است بین دیوار و کف وجود داشته باشد بردارید. 
•    در بیشتر موارد ، فرش نباید در زیر قالب یا تخته پایه قرار گیرد ، زیرا معمولاً به این ترتیب نصب نمی شود. اگر آن را تعویض می کنید ، احتمالاً باید قبل از شروع فرش ، آن را بردارید ، اما اگر می خواهید آن را نگه دارید ، بهتر است آن را روشن بگذارید.

 

  4

این پروژه را برای آخرین برنامه ریزی کنید. اگر در حال بازسازی یک اتاق کامل هستید ، احمقانه است که قبل از رنگ آمیزی دیوارها ، فرش کاملاً جدیدی بریزید. استفاده از فرش قدیمی به عنوان پارچه قطره ای برای جمع آوری تمام قطره های رنگ قبل از حرکت به جلو می تواند صرفه جویی در زمان واقعی باشد. در بیشتر پروژه های بازسازی ، بهتر است فرش را به عنوان آخرین مرحله در کار جایگزین کنید.

 


5


فرش را جارو کن. فرش قدیمی می تواند یک تله گرد و غبار واقعی باشد و با کمی تمیز کردن ، قبل از اینکه آن را پاره کنید ، کار را برای خود بسیار راحت تر خواهید کرد. با مرطوب ، غبارآلود یا خیلی کثیف کشتی نگیرید
 

 

منبع: wikihow |تابلو فرش چهره

 

 

ممنونم از شما که این مقاله را کامل مطالعه کردید و در کنار آن مطلب مفیدی یاد گرفتید.اگر سوال دیگری دارید در پایین صفحه بگذارید،  حتما ما به سوالات شما پاسخ خواهیم داد. امیدوارم همیشه سالم باشید.

 

خرید فرش 1500 شانه

تشخیص فرش اصلی از تقلبی

خرید فرش 1000 شانه

فرش بامبو

نظرات کاربران

کد امنیتی