جزئیات مطلب

چگونه جوهر را از فرش خارج کنیم؟4 راه اصلی خارج کردن جوهر از فرش ماشینی!

چگونه جوهر را از فرش خارج کنیم؟4 راه اصلی خارج کردن جوهر از فرش ماشینی!

گاهی اوقات نوک خودکار یا شیشه جوهر از شما دور می شود و تنها چیزی که برای شما باقی می ماند یک حوضچه جوهر روی فرش است. غصه نخور! چند روش وجود دارد که می توانید سعی کنید همه آنها احتمالاً از قبل در زیر ظرفشویی یا در کابینت قرار دارند.

مالیدن الکل

 

تصویری با عنوان لکه های جوهر پاک شده از فرش مرحله 1

1


در اسرع وقت پس از نشت ، پارچه تمیز و مقداری الکل مالش را بگیرید. کمی از پارچه را با الکل مالش دهید و لکه جوهر را پاک کنید. ضروری است که لکه را تمیز نکنید  این مسئله مشکل شما را بیشتر می کند. به آرامی به آن ضربه بزنید و آن را در الیاف پارچه خود جذب کنید.
•    از لبه شروع کنید و به سمت مرکز حرکت کنید ، از گسترش لکه جلوگیری کنید و با یک پارچه در جهت عقربه های ساعت کار کنید.

 

بیشتر بخوانید: تابلو فرش چهره

 

تصویری با عنوان لکه های جوهر پاک شده از فرش مرحله 2
2


پارچه مرطوب را مرتباً روی لکه جوهر بمالید ، گاه گاهی پارچه را با الکل بیشتر خیس کنید. راحت باشید ، زیرا الکل باید حدود 30 دقیقه روی آن بماند. این باید به معنای واقعی کلمه آن را بخورد ، که ممکن است زمان بر باشد. ادامه بده!

تصویری با عنوان لکه های پاک کردن جوهر از فرش مرحله 3

3


برای جلوگیری از آسیب دیدگی ، محل را با آب گرم و سرکه بشویید. یک چهارم فنجان سرکه برای یک چهارم آب گرم نسبت خوبی است (یعنی 1:16). الکل مالش دهنده ممکن است فرش شما را خشک کند ، بسته به بافت آن ، بنابراین بهتر است این آبکشی را به آن بدهید.
•    اگر لکه از بین رفت ، سرانجام با آب تمیز بشویید و بگذارید خشک شود. اگر الیاف کمی شکننده هستند ، منطقه را وکیوم کنید،با استفاده از جارو برقی

تصویری با عنوان لکه های جوهر پاک شده از فرش مرحله 4

4


اگر لکه پاک نشد، آن را با کرم اصلاح بپوشانید. بگذارید 15 دقیقه بماند. [3] وقتی ساعت تمام شد ، آن را جمع کنید و با مخلوط سرکه و آب فوق الذکر پاک کنید.
•    در حال حاضر ، لکه باید قطعا از بین رفته است. آن را با آب ساده بشویید و از فرش بی عیب خود شگفت زده شوید!
روان کننده

تصویری با عنوان لکه های پاک کردن جوهر از فرش مرحله 5

1

 

روان کننده ای مانند  افکن یا کف مایع را روی لکه اسپری کنید.  بگذارید چند دقیقه بماند. توجه: به شما توصیه می شود ابتدا یک تکه فرش را دور از چشم خود انجام دهید ، زیرا ممکن است روان کننده فرش را به طور دائمی لکه دار کند ، در این صورت لکه ای بدتر از گذشته خواهید داشت.

تصویری با عنوان لکه های پاک کردن جوهر از فرش مرحله 6

2

 

لکه را با یک اسفنج و آب گرم و صابون پاک کنید. پاک کننده فرش نیز کار خواهد کرد ، اما چرا وقتی با صابون خوب می شود ، محصول اضافی را هدر می دهیم؟ صابون را در لکه ماساژ دهید ، هم ماده روان کننده و هم جوهر را از بین ببرید.

تصویری با عنوان لکه های پاک کردن جوهر از فرش مرحله 7

3

 

با آب گرم بشویید. حتی صابون می تواند پس مانده ناخوشایندی از خود به جای بگذارد ، بنابراین با آب تمیز و گرم آن را بشویید. به خصوص در مورد لبه های لکه نگران باشید ، زیرا این آسانترین قسمت از دست دادن آن است.

تصویری با عنوان لکه های پاک کردن جوهر از فرش مرحله 8

4

 

بگذارید خشک شود!

 

تصویری با عنوان لکه های پاک کردن جوهر از فرش مرحله 9

1

 

محلول شوینده ، آمونیاک و سرکهرا مخلوط کنید. در 1 فنجان آب ، در یک قاشق چای خوری (5 گرم) مایع ظرفشویی شفاف مخلوط کنید. این محلول را سخاوتمندانه روی لکه اسپری کنید.  

تصویری با عنوان لکه های جوهر تمیز از فرش مرحله 10

2


لکه را با یک پارچه تمیز و سفید لکه دار کنید. مانند هر دو روش قبلی ، لکه را تمیز نکنید . که فقط لکه را بیشتر در شکاف های فرش قرار می دهد. با حرکت بالا و پایین به آرامی به آن ضربه بزنید.

تصویری با عنوان لکه های پاک کردن جوهر از فرش مرحله 11

3


محلول آمونیاک را مخلوط کنید. درست مانند آنچه که با مواد شوینده انجام داده اید ، روی محلول 1 قاشق غذاخوری (15 گرم) آمونیاک در 1/2 فنجان آب بپاشید. لکه را با یک پارچه تمیز و متفاوت لکه دار کنید.
•    اگر بطری اسپری در دست ندارید ، سعی کنید یک بطری موقت از یک بطری قدیمی اسپری مو یا اسپری بدن ایجاد کنید. در غیر این صورت ، این کار را به روش قدیمی انجام دهید و آن را باران نمک بزنید.

تصویری با عنوان لکه های پاک کردن جوهر از فرش مرحله 12

4

 

محلول قسمتهای مساوی سرکه و آب را مخلوط کنید. پس شما چکار می کنید؟ متوجه شدید - با یک پارچه تمیز پاک کنید. لکه از بین رفته است ، ها؟ عالی!

تصویری با عنوان لکه های پاک کردن جوهر از فرش مرحله 13

5

محلول شوینده را مجدداً بزنید تا باقیمانده پاک شود. اساساً ، شما پس از شکنجه های آمونیاکی که اخیراً از آن گذشته است ، به فرش خود میرسید. در غیر این صورت ، در صورت ماندن مواد شیمیایی ، به فرش خود آسیب می رسانید.

تصویری با عنوان لکه های پاک کردن جوهر از فرش مرحله 14

6

با آب تمیز بشویید و بگذارید خشک شود. برای بیرون آوردن تمام آمونیاک ، سرکه و صابون از فرش ، با آب تمیز بشویید ، آن را پاک کنید و بگذارید تا خشک شود. اگر دوباره به آن برگشتید و بیش از حد سفت شد ، آن را یک بار دیگر بشویید.


 

کرم اصلاح

تصویری با عنوان 65349 15


کرم را اسپری کرده و آن  را روی لکه پخش کنید.

Image titled 65349 16
2

با آب زیاد بشویید. و با پارچه آغشته به آب لک را به آرامی پاک کنید.

Image titled 65349 17

3


در شستشو آب بیشتری اضافه کنید.

امیدوارم که مشکلاتان پاسخ داده باشیم.شما هرچه سوال دارید میتوانید در پایین صفحه بپرسید و سریع جواب بگیرید

 

 

قدیمی ترین فرش جهان

فرش بامبو

خرید فرش 1500 شانه
خرید فرش 1000 شانه

نظرات کاربران

کد امنیتی